Kauan odotettu palkitsemistilaisuus 23.4.
Julkaistu: 16.03.2022 00.00

Kauan odotettu palkitsemistilaisuus 23.4.

Kauan odotettu seuran palkitsemistilaisuus on vihdoin kalenterissa! Edustusjoukkueemme ensimmäinen kotiottelu Kansallisessa Ykkösessä pelataan 23.4. Viitaniemessä ja palkitsemistilaisuus järjestetään ottelun yhteydessä. Joukkueiden palkitsemiset aloitetaan klo 14:30 ja päivän ottelu alkaa klo 16:00. Palkitsemiset jatkuvat ottelun puoliajalla, jolloin jaetaan seuran kiertopalkinnot. Tapahtuman tarjoilut toteutetaan Viitaniemen kentän uusissa kahviotiloissa. Pelaajille ja joukkueiden toimihenkilöille tapahtuma on ilmainen. Kaikki seuramme joukkueet mukaan juhlimaan 70 vuotiasta seuraamme ja kaikkia palkittavia. Samalla kannustetaan yhdessä edustusjoukkueemme voittoon!

Jyväskylän Pallokerho r.y. 

Kauppakatu 30 A 12

40100 Jyväskylä